robokadeh@gmail.com

روبوکده

به منظور آموزش حرفه ای و به صورت کاملاً تضمینی طراحی و ساخت ربات های معامله گر و سودآور، روبوکده (خانه ربات های سودآور) در سال 1395 تأسیس گردیده است. ما در روبوکده میزبان دانشجویانی خواهیم بود که قصد فراگیری و آموزش طراحی و ساخت ربات های معامله گر و سودآور را به صورت حرفه ای و با استفاده از آخرین روش ها و ابزارهای روز دنیا دارند. اگر درخصوص عملکرد ربات های معامله گر و سودآور اطلاعات کامل و دقیقی ندارید بلاگ روبوکده را مطالعه نمایید.

بدون محدودیت آموزش خود را شروع کنید

همه علاقمندان و فعالان بازار سرمایه و بورس می توانند بدون هیچگونه محدودیتی از نظر سن، سطح دانش عمومی و تخصصی و ...، آموزش طراحی و ساخت ربات های معامله گر و سودآور را در اولین فرصت شروع کنند.

در روبوکده مبانی تئوری و اولیه آموزش داده می شود و پس از آن جهت آموزش عملیاتی، دانشجویان با نظارت اساتید مربوطه، ربات های معامله گر خود را طراحی نموده و در بازار سرمایه شروع به انجام معاملات خود می نمایند؛ توجه داشته باشید که این اتفاق به صورت مرحله به مرحله انجام می شود و اساتید راهنما به صورت کاملاً خصوصی و حرفه ای به شما کمک می کنند که چگونه ربات معامله گر بسازید، آن را آزمایش کنید و در آخر معاملات سودآور انجام دهید.

جهت اخذ مشاوره و پیوستن به خانواده روبوکده، همین حالا با ما تماس بگیرید.